NEDEN LIQUI MOLY?

NEDEN LIQUI MOLY?

Made in Germany

Dünya genelinde başarı, şirket büyüklüğünden bağımsızdır. Başarı, devamlı büyüme için çalışan ve hedeflerini takip eden hevesli insanlara bağlıdır. Bu, "Made in Germany" kalite sözünü de içerir. LIQUI MOLY olarak Almanya merkezinde üretim yapıyoruz, çünkü biliyoruz ki: "Made in Germany" bizim ve tüm müşterilerimiz için bir başarı garantisidir.

MotoGp resmi Sponsoru

Spora verdiğimiz önem değerlerimizin büyük bir parçasını oluşturmaktadır. Moto sporları bizim için üstün bir yere sahiptir. Her bir ülkeye yönelik yarışların öneminin yanında motosiklet şampiyonasındaki Sandro Cortese Intact Team marka stratejisinin temelidir. 2015 yılında Moto2™ and Moto3™’nın Resmi Yağ Sponsoru olduk. Bu sezon itibari ile her iki kategoride de Grand Prix yarışlarındaki tüm takımlar artık LIQUI MOLY kullanıyor. Bu yarışlarda motor yağı, başka hiçbir yerde olmadığı kadar ağır şartlarda zorlanıyor: aşırı yüksek devir, aşırı sıcaklıklar, aşırı yük değişimi. Yarışçıların ve teknisyenlerin geribildirimlerinden, yağdan daha da yüksek verim alabilmek için değerli ipuçları elde edilor ve böylece "Ekiplerle birlikte, formüllerimizi daha da geliştiriyoruz"

Almanya’nın En Çok Tercih Edilen Motor Yağı

LIQUI MOLY olarak Almanya'nın üç büyük otomobil dergisi Auto Bird,Auto Zeitung ve Auto Motor und Sport'un 6.4 milyon okuruyla yapmış olduğu ankette 5. kez üstüste "En İyi Motor Yağı Markası" seçildik. Bir ürün ancak onu üreten insanlar kadar iyi olabilir ve bir marka sadece ürünlerinin kalitesi gün be gün tekrar tekrar kanıtlandığında başarılı olabilir. Alman otomobil sürücüleri bu onuru bir kez daha bizi "En İyi Motor Yağı Markası" olarak oylayarak verdiler. Sadık müşterilerimize bize olan güvenleri için teşekkür ederiz.

Yarım Asıra Yaklaşan Deneyim

LIQUI MOLY'nin başında gümüşi bir parıltı vardır. Bu parıltı molybdenum disulphide'den gelir, koyu yeşil kristal minerali. 1957 yılında Ulm'de kurulan LIQUI MOLY bu mineralin üretim patentini alıp, motor yağı katkısı geliştirmek için bu minerali temel almıştır. Bu katkı, yağın yağlanma yeteneğini geliştirir, motorun ömrünü uzatır ve yağ kalmadığı zaman dahi motoru korur. Şirket ismini de bundan almıştır, liquid molybdenum disulphide, LIQUI MOLY. Bu ürün başarının yolunu açmıştır. Bir katkı ile tüm range geliştirilmiştir. Bugün sayıları 4000'den fazla olan ürün gamımızı yarım asıra yaklaşan bilgi,birikim ve kalitemiz ile üretiyoruz.

Yağın Ötesinde Motor Adına Her şey

Bizi LIQUI MOLY olarak diğerlerinden ayıran önemli faktörlerden biri de biz sadece motor yağı üretmiyoruz. Motor yağları, katkı maddeleri, araç bakım ürünleri ve servis ürünlerimiz ile bir motosikletin ihtiyacı olan herşeyi tek bir kaynaktan "Made in Germany" güvencesi ile üretiyoruz.
*Motor yağları yüksek teknolojide ve çok fonksiyonludur
*Katkılar motorunuzu ve paranızı korur
*Bakım ürünleri aracınızın değerini korur
*Servis ürünleri onarıma geldiğinde destek olur

Çevre Dostu

Biz motor yağları, katkı maddeleri, bakım ürünleri ve servis ürünlerinin lider üreticisiyiz. Faaliyetlerimiz geliştirme, üretim, satış ve lojistiktir. Biz bu konuda da öncü bir konum elde etmek, çevre koruma ile ilgili kararlı adımlar atıyoruz. Bu bizim çevresel performans hem de ürünlerimizin çevresel etkileri için de geçerlidir. Amacımız çevre dostu ve kaynak verimli ürünler üretmektir. Biz böylece gelecek nesillerin de yaşamaya değer temiz bir ortam olacak sağlamak için bir sürdürülebilir kalkınma hedefini takip ediyoruz!